Jak działają dozowniki mydła?

Zanim przejdziemy do procesu instalacji, odpowiedzmy sobie na pierwsze pytanie. Jak działają dozowniki mydła w zlewie kuchennym?

Podajnik do ręczników papierowych w zlewie kuchennym jest zwykle dostępne w butelce, która służy jako mały zbiornik lub zbiornik, a także mają na sobie pompkę. W tym pojemniku będzie mydło w płynie. Jeśli chcesz użyć mydła, musisz delikatnie nacisnąć pompkę palcami w dół. A mydło wypłynie z dozownika. Dozowniki mydła są dość łatwe w użyciu i można je ustawić wokół blatu lub kranu.

Stanowią doskonały dodatek do Twojej kuchni. Dlatego zawsze dobrze jest mieć wbudowany pojemnik pełen mydła i nie trzeba go uzupełniać za każdym razem przed użyciem. Poza wygodą, pojemniki te są dostępne w wielu stylach i typach, dzięki czemu można łatwo wybrać taki, który lepiej pasuje do wnętrza kuchni i zlewozmywaka. Najlepiej dopasować go do blatu kuchennego lub zlewu.

Jak zainstalować dozownik mydła w zlewie kuchennym?

Możesz wykonać kilka prostych kroków, aby zapewnić bezproblemową instalację dozownika mydła w zlewie kuchennym.

  • Wywierć otwór wokół zlewu:

Przede wszystkim musisz mieć odpowiedni otwór w zlewie kuchennym, w którym możesz zainstalować dozownik. Jeśli nie ma otworu, zaleca się wywiercenie widocznego otworu wokół zlewu lub na blacie, w którym łatwo zmieścisz dozownik.

  • Sprawdź projekt swojego dozownika:

W kolejnym kroku musisz podążać za projektem swojego dozownika i sprawdzić, jak jest zmontowany.

Większość dozowników, które widzisz, ma odpowiednią podstawę przymocowaną do pompy i można je łatwo zdjąć, aby napełnić zbiornik lub zbiornik. Teraz zbiornik zostanie wkręcony pod zlewem. Znajdziesz małą nakrętkę mocującą, dzięki której możesz wyregulować dozownik mydła na swoim miejscu za pomocą gumowej podkładki. Następnie ustaw pompę w uchwycie, który wywierciłeś w zlewie.

  • Wkręć nakrętkę:

W trzecim kroku musisz użyć nakrętki mocującej lub uszczelki, aby móc przymocować zbiornik na mydło pod umywalką. Najpierw musisz go obrócić, a następnie dokręcić rękami. W następnym kroku musisz użyć klucza, aby wkręcić nakrętkę na swoje miejsce.

 

  • Umieść butelkę w otworze w zlewie:

Teraz, gdy udało Ci się wykonać wszystkie kroki. Czas więc umieścić sklep z artykułami BHP w otworze, który utworzyłeś w zlewie. Upewnij się, że dokręciłeś go ręką, a następnie dobrze ustaw w otworze. Na koniec umieść pompę w tym ładowni zbiornika.